zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
Witamy w portalu branżowym Funeralis.pl
Witamy w portalu branżowym Funeralis.pl

Witamy na stronach portalu branży funeralnej www.funeralis.pl Informacje o targach funeralnych, wiadomości branżowe oraz legislacyjne znajdą Państwo właśnie tutaj. Ponadto zapraszamy zakłady pogrzebowe oraz pozostałe podmioty gospodarcze oferujące usługi pogrzebowe do bezpłatnego wpisu do katalogu branżowego.

Pomysł budowy portalu funeralnego jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży, objawiający się przede wszystkim w organizowanych międzynarodowych targach funeralnych, sporym zainteresowaniem wydawanym co 2 lata katalogiem funeralnym, pojawianiem się nowych tytułów na rynku prasowym poświęconym tematyce pogrzebowej oraz przystąpieniem Polskiego Stowarzyszenia Kremacyjnego, Administratorów Cmentarzy i Przedsiębiorców Pogrzebowych (PSKACiPP) do międzynarodowej federacji organizacji i firm pogrzebowych FIAT-IFTA (IFTA – International Federation of Thanatologist Associations).

Nie bez znaczenia jest również fakt pojawiania się w Internecie coraz bogatszej oferty firm pogrzebowych, producentów trumien, urn, krematoriów, innych akcesoriów pogrzebowych i usług. Aby oferta branży miała charakter spójny i profesjonalny, zamierzamy wprowadzić indeks (katalog) branżowy firm, produktów i usług, w którym znajdzie się kompleksowa oferta branży pogrzebowej.

Już teraz zapraszamy wszystkie instytucje, organizacje, wydawnictwa oraz firmy posiadające w swojej ofercie produkty i/ lub usługi związane z branżą pogrzebową do kontaktu z portalem celem nawiązania współpracy.

 

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
7 & 7

Zajmujemy się sprzedażą hurtową odzieży do pochówku zmarłych. W ofercie posiadamy kompletne ubrania do pochówku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej...

PRODUKTY
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe