zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
Pogrzeb on line
Pogrzeb on line
Okazuje się, iż pogrzeb można obejrzeć z każdego miejsca na świecie siedząc wygodnie na dywanie.
Australijska firma Funeralcast oferuje specjalistyczne usługi pogrzebowe dla rodzin mających trudności w aktywnym uczestnictwie na pogrzebie członków czy przyjaciół rodziny zmarłego.

Funeralcast jest produkowana przez Mediahouse Technology, australijską agencję wykorzystującą wideo streaming i webcast od 1997 roku. To webcast poświęcone pogrzebowi, czyli jego transmisja na żywo w Internecie. Usługa dająca dostęp do tzw. „pakietu FuneralCast” kostuje około 290 euro i obejmuje dystrybucję wideo, personalizowaną stronę internetową, prywatny pogrzeb on line, księgę kondolencyjną dla gości, możliwość archiwizowania webcastu przez miesiąc, wsparcie i pomoc techniczną dla uczestników uroczystości. Po opłacie niewielkiej sumy można przedłużyć okres umieszczenia w Internecie.

Usługa rozpowszechnia się i niektóre zakłady pogrzebowe na świecie zaczynają też oferować możliwość przesłania na żywo pogrzebu za pomocą Internetu.

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że Internet nie zna granic, a coraz bardziej rozwijający się webcasting spowodował zainteresowanie się światowych sieci telewizyjnych tematem. Cóż…nasuwa się pytanie co jeszcze nowego przyniesie przyszłość.

Autorka: Urszula Arczewska

Skomentuj tekst na forum

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
Funerali

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji akcesoriów pogrzebowych, oferując branży funeralnej szeroką gamę elementów wyposażenia trumien. Od kilku lat w...

PRODUKTY
Katafalk drewniany wjezdny AKD70W
Solidna kasetowa konstrukcja wykonana z litego drewniana, estetycznie się prezentujący katafalk na trumny. Wykorzystywany w kościołach, kaplicach...

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe