zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
NECROEXPO Kielce 2009
NECROEXPO Kielce 2009
Przedstawiciele największych firm pogrzebowych z Europy, dwa tysiące zwiedzających, branżowe szkolenia i spotkania. 19 czerwca 2009 roku w Kielcach rozpoczną się już III Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej NECROEXPO.

Targi NECROEXPO to największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce.
W poprzedniej edycji udział wzięło wystawców nich blisko 100 wystawców z kraju i zagranicy, co oznacza, że impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale także zwiedzających i specjalistów. Targi skierowane są do producentów wyrobów związanych z branżą pogrzebową, firm świadczących usługi pogrzebowe, jak również administratorów cmentarzy. Udział w NECROEXPO jest doskonałą promocją dlatargi_pogrzebowe przedsiębiorców biorących w nich udział, okazją do prezentacji swoich osiągnięć i pozyskania nowych kontrahentów. Na targach NECROEXPO swoją ofertę prezentują przede wszystkim domy pogrzebowe, firmy produkujące trumny, sarkofagi, urny oraz inne akcesoria związane z obrządkiem pogrzebowym. Podczas wystawy można obejrzeć wyroby rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej oraz rośliny dekoracyjne. Na targach zapoznać się można z najnowszymi propozycjami firm świadczących usługi transportowe oraz prowadzących ceremonie pogrzebowe, a także instytucjami odpowiedzialnymi za projektowanie, utrzymanie oraz administrowanie cmentarzami.

Każdej edycji targów NECROEXPO towarzyszą konferencje branżowe między innymi na temat organizacji pogrzebów świeckich i wyznaniowych, prawnych aspektów transportu i pochówku, zmian w prawie targi_pogrzebowe2pogrzebowym oraz prowadzenia ceremonii pogrzebowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także szkolenia dotyczące przygotowania osoby zmarłej do pogrzebu: balsamowanie, rekonstrukcja, kosmetyka pośmiertna, ubranie czy toaleta. W 2007 roku podczas II Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej odbyły się również specjalne pokazy florystyczne, a także giełda luksusowych karawanów i melexów. Hitem wystawy okrzyknięto niezwykle elegancki melex w stylu retro.

Targi NECROEXPO są najlepszą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty swojej firmy oraz doskonałym miejscem wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania ciekawych informacji o trendach na rynku, jak również do spotkania i integracji całej branży.

Organizator:

TARGI KIELCE
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
e-mail: biuro@targikielce.pl
tel. 41 365 12 22
fax 41 345 62 61Targi Kielce

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
nagrobki
Marseille Sp. z o.o.

Marseille Sp. z o.o. działa na rynku tworzyw sztucznych już od przeszło 15 lat. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala działać jej w obecnym, trudnym otoczeniu pewnie i co...

PRODUKTY
trumny
URNY
Posiadamy duży wybór urn;dębowych,ceramicznych,mosiężnych,aluminiowych,poliwęglanowych.

Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe