zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
WIADOMOŚCI
STOWARZYSZENIA
ARCHIWUM
NOWOŚCI WYDAWNICZE
usługi pogrzebowe
NECROEXPO (19 – 21.06) - podsumowanie
NECROEXPO (19 – 21.06) - podsumowanie
Dwa razy większa powierzchnia wystawiennicza w porównaniu do 2007 r. Jedyna w Europie Giełda Używanych Karawanów i Melexów pod zadaszeniem, najnowocześniejsze rozwiązania, pokazy florystyczne, szkolenia branżowe z dziedziny obrzędów pogrzebowych, etyki reklamy, higieny w zakładach, konserwacji zmarłych czy nieliturgicznej oprawy muzycznej pogrzebów. Przedstawiciele największych firm pogrzebowych z Europy spotkali się w Kielcach na III Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej.

Podczas wystawy odbyły się także zdjęcia do pełnometrażowego filmu fabularnego „Dwa światy, zaświaty”.

Targi NECROEXPO to największa wystawa branży pogrzebowej w Polsce w 2009 roku, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale także zwiedzających i specjalistów.

W tym roku na 2000 metrów kwadratowych spotkało się 90 wystawców z Polski, Ukrainy, Rosji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Belgii, Chin, Węgier, Francji. Targi skierowane są do producentów wyrobów związanych z branżą pogrzebową, firm świadczących usługi pogrzebowe, jak również administratorów cmentarzy.

Udział w NECROEXPO jest doskonałą promocją dla przedsiębiorców w nich uczestniczących, okazją do prezentacji swoich osiągnięć i pozyskania nowych kontrahentów. Na targach NECROEXPO swoją ofertę prezentują przede wszystkim firmy produkujące trumny, sarkofagi, urny oraz inne akcesoria związane z obrządkiem pogrzebowym czy producenci karawanów. Podczas wystawy można było obejrzeć wyroby rzemiosła artystycznego i sztuki użytkowej oraz rośliny dekoracyjne, a także zapoznać się z najnowszymi propozycjami firm świadczących usługi transportowe oraz prowadzących ceremonie pogrzebowe oraz instytucjami odpowiedzialnymi za projektowanie, utrzymanie oraz administrowanie cmentarzami.

Każdej edycji targów NECROEXPO towarzyszą konferencje branżowe.

W tym roku podczas licznych spotkań podejmowane były między innymi takie tematy jak zwiększenie przychodów i skrócenie czasu pracy dzięki oprogramowaniom i usługom internetowym, tanatokosmetyka – pozytywne psychologiczne oddziaływanie na osoby pogrążone w żałobie czy muzyka nieliturgiczna w liturgii - pogrzebowe pole minowe. Wykłady i dyskusje prowadzone były przez doświadczonych specjalistów.

Ponadto w Kielcach już po raz drugi podczas targów NECROEXPO odbyła się jedyna w Europie Giełda luksusowych karawanów i melexów pod zadaszeniem. Przedstawiciele zakładów pogrzebowych podczas targów mieli okazję obejrzenia aut a nawet zakupu takiego samochodu. Dodatkową atrakcją były stylizowane na stare modele karawanów nowe samochody i melexy. Przy współpracy Biura Kwiatowego Holandia z Warszawy podczas każdego dnia targów powstawały bardzo atrakcyjne kompozycję kwiatowe i wiązanki z przeróżnych kwiatów oraz rzadko spotykanych roślin. A to tylko część atrakcji.

Targi NECROEXPO są najlepszą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty swojej firmy oraz doskonałym miejscem wymiany poglądów i doświadczeń, uzyskania ciekawych informacji o trendach na rynku, jak również do spotkania i integracji całej branży.

Współorganizatorem wystawy od lat jest Polska Izba Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej.

W tym roku kieleckie targi pogrzebowe odwiedziło ponad 1000 przedstawicieli branży, a to o 15% więcej niż podczas II edycji.

KATALOG BRANŻOWY
archiwizajca
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, załóż konto i dodaj bezpłatny wpis:Jeśli masz już login i hasło, zaloguj się i zarzadzaj swoim wpisem:


...więcej
FIRMY
TOBIASZ

Kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowych: - bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS - eksportację zmarłego z mieszkania, szpitala, hospicjum, domu opieki...

PRODUKTY
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe