zakłady pogrzebowe
Google Funeralis.pl
Wyszukiwarka produktów

Słowo kluczowe
Podmiot
Grupa
Sortuj po
Stelaże i podesty nagrobne

Firma: P.P.H.U. "SKOMET"
ul.Bielska 56
43-430 Skoczów
tel: 33-8584967
fax: 33-8584967

Grupa: produkty
OPIS:

Podesty nagrobne służą do zabezpieczenia pochówku, zarówno tradycyjnego, z ręcznym opuszczaniem trumny, jak również z wykorzystaniem windy.

Podesty skutecznie wypierają tradycyjne deski, które często bywają śliskie, powodując tym samym wypadki i zdarzenia których nie powinno być na ceremonii pogrzebowej, incydenty te nie przysparzają nikomu chwały, można to łatwo zmienić stosując bezpieczne i estetyczne podesty produkowane przez firmę Skobud.

Stelaż Nagrobny to urządzenie służące do tradycyjnego, ręcznego pochówku na grobach ziemnych, obramowanych czy grobowcach. Zastępuje windę do opuszczania trumien wszędzie tam, gdzie z uwagi na krótkie lub ciasno rozstawione groby, nie jest możliwe poziome opuszczenie trumny. Znacznie ułatwia pracę w warunkach sprzyjających jak i podczas deszczu czy śnieżycy, zapewniając obsłudze pogrzebu pewne i stabilne podłoże zamiast śliskich i niepewnych desek.

Więcej informacji oraz zdjęć znajdą Państwo na stronie firmowej www.skobud.com.pl lub klikając na ten link: http://www.skobud.com.pl/index.php?m=kat&id_kat=32&id_pro=51 który przeniesie Państwa do działu podesty i stelaże.
Wiadomości z branży pogrzebowej Targi pogrzebowe Stowarzyszenia pogrzebowe Prawo pogrzebowe Forum pogrzebowe
Zakłady pogrzebowe Usługi pogrzebowe Trumny Urny Kremacja zwłok Akcesoria pogrzebowe