( ! ) Warning: htmlspecialchars(): charset `iso-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/viewtopic.php on line 367
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0001118944{main}( )../viewtopic.php:0
20.0065234484htmlspecialchars ( )../viewtopic.php:367

( ! ) Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/viewtopic.php:367) in /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/includes/page_header.php on line 479
Call Stack
20.0085309180include( '/var/www/arisco/funeralis.pl/forum/includes/page_header.php' )../viewtopic.php:578
30.0097323268header ( )../page_header.php:479

( ! ) Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/viewtopic.php:367) in /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/includes/page_header.php on line 485
Call Stack
20.0085309180include( '/var/www/arisco/funeralis.pl/forum/includes/page_header.php' )../viewtopic.php:578
30.0098323328header ( )../page_header.php:485

( ! ) Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/viewtopic.php:367) in /var/www/arisco/funeralis.pl/forum/includes/page_header.php on line 486
Call Stack
30.0098323328header ( )../page_header.php:486
funeralis.pl :: Zobacz temat - hurtownie pogrzebowe
funeralis.pl - portal branży funeralnej funeralis.pl
Portal branży funeralnej

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hurtownie pogrzebowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum funeralis.pl Strona Główna -> Forum branży pogrzebowej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Z branży

IP:
83.24.136.200

Gość

PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że temat stał się swoistą reklamą różnych producentów i handlarzy. Sam pracowałem wiele lat w jednym z warszawskich zakładów pogrzebowych i powiem Wam ze jest to straszny biznes. A jeśli chodzi o hurtownie i dostawców to muszą się oni naprawde nalatać i swoje " posmarować" zeby cokolwiek sprzedać bo rynek jest zasypany tego rodzaju firmami. Często dają towary w komis a zakłady płacą po 3-6 miesiącach o ile w ogole płacą..Jak już byc w tym biznesie to po stronie zakładów pogrzebowych bo to oni mają prawdziwy zarobek a nie maluczkich producentów czy nawet hurtowników.
Hurtownie w tej branzy nie maja zbytnio racji bytu bo i tak wszyscy producenci sami jezdza po zakłądach i " i próbują "wepchnąć" swój towar.
Powrót do góry
wolsz

IP:
81.191.50.29

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
jesli hodzi o hurtownie to jestem w trakcie poszukiwania hurtowni handlujacej wybiciami do trumien nadajacej sie do spalania tzwekologicznej moze mogl by ktos podac mi jakis adres pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CarKarawan

IP:
77.254.155.230

Gość

PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 2:18 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
andrjo

IP:
212.106.22.90

Gość

PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest hurtownia akcesoriów pogrzebowych w Lublinie ''Carmen'',oni handlują wybiciami do trumien.
Powrót do góry
hm

IP:
79.173.28.218

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
a czy ma ktoś z Was informacje, jak wygląda ta sprawa w Europie Zachodniej, np. w Niemczech?
Podobnie jak u nas, czy może jest wykształcony szczebel pośredników, a producenci to tylko duże fabryki?
Pytam, bo myślę o eksporcie do Niemiec, mam tam parę kontaktów wśród zakładów pogrzebowych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slabiak.pogrzeb

IP:
188.147.130.177

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 5:11 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o Niemcy to rynek funeralny jest bardzo skromny. Niemcy nie otrzymuja zasilku pogrzebowego albo jak juz to maly( nie jestem pewien) dlatego pogrzeby nie sa wystawen. Jezeli chodzi o trumny Lindner zajmuja sie eksportem tanich trumien do Niemiec a Lindner jest nie do przebicia na dzien dzisiejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość

IP:
80.48.208.25

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolsz napisał:
witam
jesli hodzi o hurtownie to jestem w trakcie poszukiwania hurtowni handlujacej wybiciami do trumien nadajacej sie do spalania tzwekologicznej moze mogl by ktos podac mi jakis adres pozdrawiam

Plastmet Rypin D.M. Palińscy
Powrót do góry
Gość

IP:
80.48.208.25

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plastmet z Rypina ma w tej chwili nowy model wybicia Eko ,typowo do trumien kremacyjnych na zachód.
Powrót do góry
Jack

IP:
194.187.52.41

Gość

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno u mnie byli przedstawiciele z Funero (podobno hurtownia w Warszawie). Mają w sprzedaży trumny Lindnera rzeczywiście interesujące ceny. Co ciekawe mają trumny do kremacji, kartonowe za 1 zł. !
Powrót do góry
Mietek

IP:
194.187.52.41

Gość

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda ta nowa hurtownia sprzedaje kartony za złotówkę, ale nie tylko bo ja biorę od nich urny i trumny dębowe mają naprawdę tanie. Mają też trumny Lindnera ale są dość wydumane i drogie głównie co mi się podoba to kremacyjne b. ciekawa cena. Moim zdaniem hurtownia jest godna polecenia i śmiało możesz od nich brać, mają ceny producentów a do tego robią szybko dostawy.
Powrót do góry
Gość

IP:
83.9.170.97

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteśmy nowo otwierającą sie firmą pogrzebową, wysłałem zapytanie o oferte [podając też nr. tel.] do lindnera, ale mi odpowiedziano,że nie znaleziono mojej firmy, więc nie udzielą mi informacji, więc nie skorzystam z ich usług, nawet jak by dawano jeszcze nagrobek za darmo, nie chciało się ciulowi zadzwonić-widać że im sie w główkach przewraca.....
Powrót do góry
nowy

IP:
212.59.230.113

Gość

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urny.21.pl
Powrót do góry
trumny.berg

IP:
77.223.195.97

Skąd: ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE, OPOLSKIE.

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funero z województwa mazowieckiego znam i jak najbardziej polecam dobre ceny mają.
My jesteśmy hurtownikiem specjalizującym się w trumnach ekologicznych do kremacji firmy "Eko-Ben" ( www.eko-ben.com ). Mamy też trumny do kremacji drewniane oraz urny.
Towar dostarczamy na terenie województw:
śląskiego,
małopolskiego,
dolnośląskiego,
łódzkiego,
opolskiego.
Ceny producenta, zerowe kosztu transportu, wystarczy jednodniowe wyprzedzenie i jesteśmy u klienta.
Polecamy się łaskawej pamięci.

FHU BERG kom: 792-903-666 lub 790-372-666
lub trumny.berg@gmail.com
Powrót do góry
gosc

IP:
85.222.106.222

Gość

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 10:46 pm    Temat postu: Hurtownia Trumien Odpowiedz z cytatem

ja osobiście mam dwa zakłady pogrzebowe i zaopatruje się w hurtowni trumnex,maja szeroki wybór trumien i atrakcyjne ceny, są konkurencyjni.polecam ta hurtownie trumien.
Powrót do góry
trumny.berg

IP:
77.223.195.97

Skąd: ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE, OPOLSKIE.

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 2:33 pm    Temat postu: Re: Hurtownia Trumien Odpowiedz z cytatem

gosc napisał:
ja osobiście mam dwa zakłady pogrzebowe i zaopatruje się w hurtowni trumnex,maja szeroki wybór trumien i atrakcyjne ceny, są konkurencyjni.polecam ta hurtownie trumien.

Można jakieś namiary na nich prosić ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum funeralis.pl Strona Główna -> Forum branży pogrzebowej Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: